Továbbtanulási adatok a 2018/2019. tanév végén


8. osztály


Ssz.

Név

Iskola

Képzés

1.

Bancsók Ágnes Mária

Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola- virágkötő

szakközépiskola

2.

Bancsók Enikő Edit

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma- vendéglátásszervező

szakgimnázium

3.

Bancsók Sándor Szabolcs

Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma- finommechanikai műszerész

szakközépiskola

4.

Barnai Viktória

Nyíregyázi Művészeti Szakgimnázium-szobrász

szakgimnázium

5.

Bereczki Vivien

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma- gyakorló ápló

szakgimnázium

6.

Cservenyák Kevin

Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola- húsipari termékgyártó

szakközépiskola

7.

Cservenyák Vanessza Mária

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma- kisgyermekgondozó

szakgimnázium

8.

Durányik Gabriella

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma- pincér

szakközépiskola

9.

Hegyes József

Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona- emelt matematika tagozat

gimnázium

10.

Hudák Ferenc Patrik

Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakgimnáziuma
nyelvi előkészítő-magasépítő

szakgimnázium

11.

Kocsis Krisztofer

Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola-festő, mázoló, tapétázó

szakközépiskola

12.

Kotrányi János

Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola- gazda

szakközépiskola

13. Kovács Alex

Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakgimnáziuma- környezetvédelmi technikus

szakgimnázium
14. Lovas László

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma- pincér

szakközépiskola
15. Molnár Bianka

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma- kisgyermekgondozó

szakgimnázium
16. Nagy Emese Abigél Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium- 4 évfolyamos gimnázium belügyi rendészet fakultációval gimnázium
17. Nagy Zoltán Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium- emelt szintű testnevelés gimnázium
18. Orosz Mihály Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium- kezdő angol gimnázium
19. Pócsik Ábel Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium- nyelvi előkészítő, angol gimnázium
20. Szarka Fanni Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma- kisgyermekgondozó szakgimnázium
21. Tropa Eszter Ágnes Lippai- parképítő és fenntartó technikus szakgimnázium

Osztályfőnök: Mester János