Továbbtanulási adatok a 2017/2018. tanév végén


8. osztály


Ssz.

Név

Iskola

Képzés

1.

Antoni Adrián

Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakgimnáziuma
nyelvi előkészítő- vízügyi ágazat

szakgimnázium

2.

Baka Petra Tamara

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
kezdő spanyol nyelvi tagozat

gimnázium

3.

Barnai Vanda Vivien

Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
divat-és stílustervező

szakgimnázium

4.

Csengeri Panna

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció (két tanítási nyelvű kereskedelmi)

szakgimnázium

5.

Csikós Dominika Erzsébet

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma Egészségügy

szakgimnázium

6.

Gergely Ákos

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
emelt szintű német nyelv

gimnázium

7.

Jónás Orsolya

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
általános tantervű

gimnázium

8.

Kanalas László

Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola
pék

szakközépiskola

9.

Lakatos Bianka

Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola
pék

szakközépiskola

10.

Lakatos Gréta

Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma kozmetikus

szakgimnázium

11.

Németh Enikő

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
emelt szintű földrajz

gimnázium

12.

Radó Szabina

Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola
pék

szakközépiskola

13. Rácz Henrietta Boglárka

Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Számítógépes adatrögzítő

szakiskola
14. Simon Krisztián

Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakgimnáziuma
Nyelvi előkészítő-építőipari ágazat

szakgimnázium
15. Szabó Levente

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Vendéglátás-turisztika/vendéglátóipar

szakgimnázium

16.

Varga Erika

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma Egészségügy

szakgimnázium

Osztályfőnök: Tóth Lajosné