Tanulók órarendje, 2018/19-es tanév I. félév

 

Alsó tagozat

 

Osztály

1.a
2.a
3.a
4.a

Osztályfőnök

Laurinyeczné Tikász Magdolna
Toma Erzsébet
Laub Ilona
dr. Némethné Kósa Mónika

Nap

Óra

Tantárgy
Tantárgy
Tantárgy
Tantárgy

Hétfő

1

matematika
magyar
magyar
ének

2

magyar
testnevelés
nyelvtan
angol

3

magyar
nyelvtan
környezet
matematika

4

technika
ének
testnevelés
matematika

5

testnevelés
matematika
ének
testnevelés

6

ebéd
ebéd
ebéd
felzárk./tehetségg

7

ebéd

 

8

Kedd

1

matematika
matematika
magyar
matematika

2

környezet
környezet
testnevelés
testnevelés

3

testnevelés
magyar
matematika
informatika

4

magyar
írás
rajz
angol

5

ének
testnevelés
rajz
magyar

6

ebéd
ebéd
ebéd
ebéd

7

Szerda

1

magyar
magyar
matematika
testnevelés

2

magyar
nyelvtan
magyar
fogalmazás

3

matematika
matematika
nyelvtan
nyelvtan

4

testnevelés
testnevelés
testnevelés
matematika

5

ebéd
ebéd
ebéd
etika/hittan

6

napközi
etika/hittan
napközi
testnevelés

7

napközi
etika/hittan
ebéd

 

8

etika/hittan

 

9

Csütörtök

1

testnevelés
magyar
angol
matematika

2

magyar
ének
informatika
testnevelés

3

magyar
testnevelés
matematika
magyar

4

matematika
matematika
magyar
ének

5

ének
technika
testnevelés
nyelvtan

6

ebéd
ebéd
ebéd
ebéd

7

Péntek

1

matematika
magyar
technika
magyar

2

magyar
testnevelés
matematika
környezet

3

rajz
matematika
ének
angol

4

rajz
rajz
fogalmazás
rajz

5

testnevelés
rajz
testnevelés
rajz

6

ebéd
ebéd
ebéd
technika

7

ebéd

 

8

 

 Felső tagozat

Osztály

5.o
6.o
7.o

8.o

Osztályfőnök

Pető Attila
Géczi Ferenc
Pál Mónika
Mester János

Nap

Óra

Tantárgy
Tantárgy
Tantárgy

Tantárgy

Hétfő

1

matematika
testnevelés
magyar
angol

2

magyar
matematika
matematika
magyar

3

testnevelés
informatika
angol
matematika

4

informatika
természetismeret
fizika
földrajz

5

rajz
magyar
informatika
testnevelés

6

ének
osztályfőnöki
testnevelés
informatika

7

Kedd

1

természetismeret
történelem
technika
tesnevelés

2

testnevelés
angol
földrajz
kémia

3

technika
testnevelés
kémia
történelem

4

angol
matematika
testnevelés
magyar

5

matematika
magyar
nyelvtan
rajz

6

nyelvtan
felz/tehetségg.
angol
matematika 

7

osztályfőnöki
  osztályfőnöki

Szerda

1

magyar
etika/hittan
biológia
fizika

2

testnevelés
magyar
történelem
etika/hittan

3

etika/hittan
testnevelés
matematika
kémia

4

matematika
természetismeret
etika/hittan
magyar

5

angol
matematika
magyar
testnevelés

6

felz./tehetségg.
testnevelés
matematika

7

tehetséggond. 

Csütörtök

1

matematika
ének
angol
magyar

2

természetismeret
magyar
ének
matematika

3

osztályfőnöki
matematika
testnevelés
ének

4

nyelvtan
angol
matematika
testnevelés

5

történelem
testnevelés
rajz
informatika

6

testnevelés
informatika
történelem
angol 

7

 

Péntek

1

nyelvtan
angol
matematika
földrajz

2

angol
történelem
nyelvtan
biológia

3

testnevelés
rajz
fizika
történelem

4

történelem
testnevelés
angol
magyar

5

dráma
magyar
testnevelés
angol

6

technika
biológia
testnevelés 

7