Tanulók órarendje, 2019/20-as tanév I. félév

 

Alsó tagozat

 

Osztály

1.a
2.a
3.a
4.a

Osztályfőnök

Bartáné Szanics Éva, dr. Némethné Kósa Mónika
Losonczki Mária
Toma Erzsébet
Laub Ilona

Nap

Óra

Tantárgy
Tantárgy
Tantárgy
Tantárgy

Hétfő

1

ének
matematika
testnevelés
matematika

2

matematika
olvasás
olvasás
informatika

3

matematika
nyelvtan
nyelvtan
angol

4

testnevelés
ének
ének
fogalmazás

5

testnevelés
testnevelés
matematika
testnevelés

6

ebéd
ebéd
ebéd
ebéd

7

Kedd

1

magyar
matematika
olvasás
olvasás

2

magyar
környezet
testnevelés
nyelvtan

3

környezet
testnevelés
technika
rajz

4

matematika
felzárkóztatás
matematika
testnevelés

5

testnevelés
olvasás
informatika
matematika

6

ebéd
ebéd
ebéd
rajz
7
     
ebéd

 

Szerda

1

magyar
olvasás
angol
testnevelés

2

magyar
nyelvtan
olvasás
olvasás

3

matematika
ének
fogalmazás
angol

4

testnevelés
matematika
testnevelés
matematika

5

etika/hittan
testnevelés
ebéd
ének

6

ebéd
ebéd
etika/hittan
etika/hittan

7

etika/hittan
ebéd

 

8

Csütörtök

1

matematika
matematika
matematika
ének

2

testnevelés
olvasás
olvasás
matematika

3

ének
technika
testnevelés
környezet

4

magyar
nyelvtan
rajz
olvasás

5

magyar
testnevelés
rajz
testnevelés

6

ebéd
ebéd
ebéd
ebéd

7

Péntek

1

magyar
testnevelés
környezet
matematika

2

magyar
matematika
matematika
angol

3

rajz
rajz
nyelvtan
technika

4

rajz
rajz
ének
testnevelés

5

technika
írás
testnevelés
nyelvtan

6

ebéd
ebéd
ebéd
ebéd

7

 

 Felső tagozat

Osztály

5.o
6.o
7.o

8.o

Osztályfőnök

Popovics Norbert, Tóth Lajosné
Pető Attila
Géczi Ferenc
Pál Mónika

Nap

Óra

Tantárgy
Tantárgy
Tantárgy

Tantárgy

Hétfő

1

dráma
matematika
angol
matematika

2

magyar nyelv
magyar nyelv
matematika
földrajz

3

matematika
testnevelés
testnevelés
magyar irodalom

4

testnevelés
természetismeret
magyar nyelv
angol

5

természetism.
angol
történelem
testnevelés

6

osztályfőnöki
informatika

7

Kedd

1

magyar irodalom
informatika
testnevelés
angol

2

angol
rajz
angol
testnevelés

3

ének
testnevelés
informatika
rajz

4

rajz
természetismeret
matematika
informatika

5

matematika
magyar irodalom
magyar irodalom
matematika

6

testnevelés
matematika
technika
magyar nyelv  
7
     
osztályfőnöki

 

 

Szerda

1

magyar nyelv
magyar nyelv
etika/hittan
földrajz

2

angol
etika/hittan
magyar nyelv
testnevelés

3

történelem
testnevelés
fizika
etika/hittan

4

etika/hittan
matematika
földrajz
magyar irodalom

5

matematika
ének
testnevelés
kémia

6

testnevelés
matematika
ének
7
   
ének
 

 

 

Csütörtök

1

matematika
angol
testnevelés
történelem

2

magyar irodalom
matematika
angol
biológia

3

természetismeret
informatika
matematika
magyar nyelv

4

informatika
testnevelés
biológia
matematika

5

testnevelés
történelem
rajz
kémia

6

osztáyfőnöki
osztályfőnöki
kémia
testnevelés 

7

 

Péntek

1

angol
angol
biológia
magyar nyelv

2

testnevelés
történelem
angol
fizika

3

technika
technika
történelem
matematika

4

magyar nyelv
magyar irodalom
fizika
angol

5

történelem
testnevelés
testnevelés
történelem

6

magyar nyelv
magyar irodalom
testnevelés 

7